Adalet 3: Son - The Equalizer

Aksiyon, Gerilim, Korku, Suç

Hikayenin Konusu

Adalet 3: Son - The Equalizer 3  filminin konusu.  Eski hükümet suikastçısı Robert McCall, adaleti sağlamak için acımasız geçmişinden gelen yeteneklerini kullanmak zorunda kalır. Ezilenlerin yanında olup adaleti sağlayarak huzur bulmaya çalışır. Suikastçı olarak çalıştığı hayatından vazgeçen Robert, geçmişinde yaptığı korkunç şeylerin yükünü taşır ve kendisini affetmek için çabalar. Sonunda Güney İtalya’da kendisini yeniden evinde hisseden Robert McCall, burada kendisine yeni bir dünya inşa etmeye çalışır. Ancak çok geçmeden yeni arkadaşlarının yerel mafyanın kontrolünün altında olduğunu öğrenir. Olaylar ölümcül bir hal alınca McCall, arkadaşlarını korumak için ipleri yine eline alır. 2014 yapımı Adalet (The Equalizer) ve 2018 yapımı Adalet 2 (The Equalizer 2)'nin devamı olan flmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua bulunuyor. 

Adalet 3: Son - The Equalizer 3 Oyuncuları 

Denzel Washington, serinin ilk filminden beri başrolde ve Robert McCall karakterini canlandırıyor. Bu filmde ise başrolü Dakota Fanning ve Gaia Scodellaro ile paylaşıyor.

Fragman için tıklayınız.

Yönetmen
Antoine Fuqua
Oyuncu
Denzel Washington, Dakota Fanning, David Denman
Süre
109 dakika
Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.